drukarka jaka grupa srodkow trwalych

drukarka jaka grupa srodkow trwalych

Łatwość porodu Z Akupresura macierzyński i dobrej pozycji

Labor boli. Określenie "skurcze" może być mylące - zwykliśmy je nazywać "bóle porodowe". Dlatego ważne jest, aby umieścić kilka myśli do zarządzania trudności robotników przed tym pierwszym ukłuciem lub ból pleców, który pozwala wiedzieć, praca jest w drodze. Istnieje wiele opcji "Zarządzanie ból" dostępne dla matki narodzin, a niektóre są bardziej pomocny niż inne. Jeśli zdecydujesz się ostrożnie, może być w stanie złagodzić swoją pracę, podczas gdy także pomagać w wygładzania proces dostawy. Jeśli nie, to może być za cesarskie cięcie.

Poród jest przerażająca perspektywa dla wielu kobiet - rozszerzeniu, ból, łzawienie? Nie, dziękuję! Tak, niektóre kobiety decydują się od razu, że będą mieć "znieczulenie zewnątrzoponowe" lub jakiś inny rodzaj leku, aby złagodzić ból porodu. Jednak nie wiem, jak organizm poradzi sobie z pracą i może być zaskoczony, jak dobrze, że jest w stanie poradzić sobie z bólem, jeśli słuchać swoich instynktów. Kolejna uwaga, to że te leki mogą ci lub dziecku zaszkodzić. Niektóre leki mogą cię mdłości lub uczynić twój umysł czuje mglisto. Znieczulenie zewnątrzoponowe nie zawsze działa jak w reklamie: powszechne jest wciąż odczuwać uczucie, gdy chcesz poczuć się nic lub całkowicie tracą uczucie do dolnej połowie, kiedy myślał herbaty reklamowe niewielka ilość będzie po prostu "stępić".

Potem jest ograniczenie, że pochodzi z użyciem leków do łagodzenia bólu podczas porodu. Jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie w ruchu pracy i radzenia sobie z rosnącym bólem jest pozostać mobilni i pionowo. Kiedy zdecydować się na stosowanie pewnego rodzaju leku poradzić sobie z pracą, być może trzeba kroplówkę i Twoje dziecko z pewnością będzie wymagać większego monitorowania, który zazwyczaj zawęzić ruch. Jeśli zdecydujesz się na znieczulenie, będzie dodatkowo ma cewnik wprowadzony.


- autor artykułu