jaka drukarka atramentowa jest najlepsza

jaka drukarka atramentowa jest najlepsza

Dlaczego Outlook nie odpowiada

Może istnieć wiele powodów dla Microsoft Outlook przestaje odpowiadać. Problem może wystąpić podczas otwierania lub zamykania programu Microsoft Outlook, odpowiadanie na wiadomości e-mail, przełącznik z folderu do folderu, lub przesłać lub pobrać załącznik. Zdarza się często w czasach, kiedy odpowiadasz na ważny e-mail. Spójrzmy na niektóre z powodów, które mogą powodować Microsoft Outlook nie reaguje lub zamrozić.

Należą tymczasową usterkę; program innej firmy, który pracuje jednocześnie z programem Microsoft Outlook; Outlook add-in; w toku synchronizacji; nadmierne wielkości pliku PST; Program antywirusowy; Konto IMAPExchange; wpisy rejestru Outlook; oraz wirusa lub malware zakażenia między innymi. Teraz, po zapoznaniu się z możliwych powodów, przejdźmy naprawić Outlook.

Przypadek 1: Czy to twój pierwszy raz Outlook przestał reagować?

jaka drukarka atramentowa jest najlepsza

Jeśli jest to twój pierwszy raz Outlook przestał odpowiadać, daje to podkręcić strzał. Otwórz Menedżera zadań poprzez wciśnięcie Ctrl, Alt, Delete razem lub kliknięcie prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na pasku zadań. Kliknij kartę Procesy, poszukaj procesu Outlook.exe i zaznacz go, a następnie nacisnąć przycisk Zakończ proces. Zamknij okno Menedżera zadań. Uruchom ponownie komputer teraz. Kiedy został uruchomiony ponownie w pełni otwarty Outlook i sprawdzić, czy to działa, czy nie.

Przypadek 2: Aplikacje innych producentów

Zamknij wszystkie aplikacje firm trzecich, który działa w tym samym czasie, gdy działa program Outlook. Outlook powinny działać prawidłowo po zamknięciu programu. Oprogramowanie antywirusowe, firewall, dodatek plug-in, lub pasek narzędzi należą niektóre z programów innych firm, które mogą powodować Microsoft Outlook do zamrożenia. Ponieważ programy zabezpieczające, takie jak programy antywirusowe, anty-spyware i zapory są zaprojektowane chronić swoją prywatność i dane przed włamaniami i infekcji, które często przychodzą za pośrednictwem wiadomości e-mail, ale rygorystyczne skonfigurować ustawienia zabezpieczeń i prywatno konserwacja dźwigówści, które czasami uniemożliwiają Outlook wysyłanie i odbieranie e-maili czy działa poprawnie.

http://budmax.co.pl/drzwi-warszawa/drzwi-wewnetrzne.html
- autor artykułu