jaka drukarka do wizytowek i ulotek

Typ "outlook.exe / safe" (bez cudzysłowów, a jak to jest) i naciśnij klawisz Enter. Gdy w programie Outlook, kliknij kartę Narzędzia i wybierz polecenie Centrum zaufania. Kliknij pozycję Dodatki w panelu po lewej stronie Trust Center. Spójrz na dole okna obok Zarządzaj.

Jeśli Dodatki COM nie jest zaznaczona obok zarządzania, kliknij menu rozwijane i wybierz ją. Hit przycisk GO, aby uzyskać w oknie Dodatki COM. Spójrz na niepotrzebne add-in, kliknij, aby usunąć zaznaczenie pola obok niej, a następnie naciśnij przycisk OK. Jeśli chcesz usunąć dodatek, po prostu go zaznaczyć, a następnie nacisnąć przycisk Usuń. Dodatek ten nie zostanie usunięty. Wyjdź Centrum zaufania, zamknij program Outlook i otwórz go ponownie. otworzy się grzywny w trybie normalnym.

Dodatkowe wskazówki:

Jeśli żadna z wymienionych metod działa, otwórz program Outlook w trybie awaryjnym i usunąć istniejący profil e-mail. Tworzenie nowego, zamknięciu i ponownym otwarciu programu Outlook normalnie. W przypadku tkaniny sklep internetowy programu Outlook nadal nie otworzyć, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft Outlook.

Autor tego artykułu jest związany z V-tech squad Inc, V-tech Inc. skład oparty jest chmura dostawcy wsparcia technicznego dla konsumentów i małych przedsiębiorstw. jeśli masz jakieś problemy podczas wykonywania powyższych czynności i potrzebują pomocy technicznej dla wsparcia Microsoft Outlook, można dotrzeć do V-tech oddział internetowego wsparcia technicznego w ich Toll no free + 1-877-452-9201.

O V-tech squad Inc.

V-tech Inc. skład oparty jest chmura technicznej online operator wsparcia dla konsumentów i małych przedsiębiorstw. V-tech skład zapewnia wsparcie dla użytkowników do problemów z ich komputerów PC, Mac, tabletów, telefonów takich jak iPhone i Blackberry i urządzeń, takich jak odtwarzacze MP3, drukarki, skanery, fax, dostęp do bezprzewodowego urządzenia sieciowego, Netflix, pudełka Roku i telewizorem.Z obsesyjną naciskiem na jakość i budowaniu wiedzy technicznej, V-tech skład nadal utrzymuje rozdzielczość rentowność emisyjna wynosi ponad 90%. Wiarygodność V TECH-Squad został przetestowany przez ponad 10.000 klientów. Obecnie V-tech skład świadczy usługi wsparcia dla konsumentów i małych przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych. Aby uzyskać więcej informacji na temat V-tech składu, Inc. wizyty vtechsquad.com.

Domy z drewna producent
- autor artykułu