jaka drukarka kolorowa atramentowa

jaka drukarka kolorowa atramentowa

Oprawa książki - Jak zrobić własną Książki

Można łatwo tworzyć własne kopie dokumentów, książki i zdjęcia w formie książkowej. Wystarczy kilka prostych technik i narzędzi.

Introligatorstwo Jak - Narzędzia

Narzędzi potrzebnych do stworzenia prostego kka związana książki są łatwo znaleźć w każdym sklepie dla majsterkowiczów i wokół domu.

Nagie lista minimalna narzędziem będzie:

Komputer

Drukarka

Broszura drukowanie oprogramowanie

Sztywna liniał takich jak kij stoczni lub kawałka drewna około 12 cali.

Kilka klamrami, które będą zacisnąć około dwóch cali grubości.

Arkusz kartonu na okładkę

Klej do przyklejania strony razem.

Papier woskowany

Nożyce i gilotyny

Introligatorstwo Jak - Drukowanie

Wydrukuj swoją książkę na drukarce komputerowej. Papier i tusz mogą być zapisywane za pomocą programu do drukowania broszur.

Broszura programy drukowania można znaleźć wykonując wyszukiwania w Internecie. Czołowe programy oferują bezpłatną wersję próbną, która będzie drukować pierwsze książki. Wydrukuj dokument w formacie broszury. Pamiętaj, aby wydrukować numery stron na stronach.

Introligatorstwo Jak - Cięcie i montażem Księgę

Jeśli drukowany dokument w formie broszury, trzeba będzie wyciąć stron osobno. Każdy arkusz będzie miał cztery strony. Złożyć na pół każdy arkusz z okazji cięcie. Umieść stronę z największą liczbą stronę skierowaną w dół, należy umieścić na stronie z najniższym numerem stronę twarzy na szczycie drugiej stronie. Kontynuuj do cięcia i montażu stron, dopóki książka nie jest kompletna.

Introligatorstwo Jak - Tworzenie pokrywę

Pokrywa o książce może być wycięta z arkusza kartonu i wydrukować na drukarce. Dobrym źródłem materiału pokryciowego jest cienki papier plakat znaleźć w materiały biurowe i sklepów dolara. Jeden arkusz dostarczy kilka pokryw.


- autor artykułu