jaka drukarka wielofunkcyjna do domu

jaka drukarka wielofunkcyjna do domu

Microsoft Outlook nie Opening

"Microsoft Outlook napotkał problem i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za niedogodności." Ten komunikat o błędzie może się pojawić podczas próby otwarcia programu Microsoft Outlook. Również Microsoft Outlook może odmówić otwarcia nie wyświetla komunikatu o błędzie lub z inną. Istnieje kilka powodów, które mogą ujemnie wpływać na program z otworu. Przyjrzyjmy się do niżej wymienionych darmowy poradnik wsparcia Microsoft Outlook. To pomoże Ci rozwiązać takie problemy Microsoft Outlook i zrozumieć

Instrukcje:

Upewnij się, że program Outlook nie jest uruchomiony w tle. Zamknij żadnego komunikatu o błędzie, który pojawia się na ekranie. Jeśli MSN Messenger lub Windows jest uruchomiona, zamknij ją też. Po zakończeniu kliknij przycisk Start, a następnie kliknij Szukaj. Typ "outcmd.dat" (bez cudzysłowów) w całości lub części w polu Nazwa pliku, wybierz dysk C: co katalog spojrzeć, by z menu rozwijanego pod polu Szukaj w, a następnie nacisnąć przycisk Szukaj, aby rozpocząć wyszukiwanie. Użytkownicy systemu Windows 7 i Vista można skorzystać z menu Rozpocznij wyszukiwanie wpisywać i poszukać 'outcmd.dat' pliku.

Po zakończeniu pojawi się plik outcmd.dat. Kliknij prawym przyciskiem myszy plik i wybierz polecenie Zmień nazwę. Podaj inną nazwę do pliku (dowolna nazwa do wyboru). Zamknąć okno Wyniki wyszukiwania. Teraz kliknij ikonę Microsoft Outlook i otwórz go. Należy otworzyć grzywny. Jeśli program pocztowy nadal nie otwiera się, wróć szuka pliku outcmd.dat w Drukarki Wrocław oknie wyników wyszukiwania. Kliknij prawym przyciskiem myszy plik i wybierz Usuń. Jeśli zostanie wyświetlony monit, potwierdź działanie, klikając przycisk Tak. Zamknij okno i otwórz ponownie program Outlook. Należy otworzyć w porządku.

Outcmd.dat to mały plik, który przechowuje niestandardowe zmiany wprowadzone do przycisków paska narzędzi programu Outlook.

- autor artykułu