jaka drukarka atramentowa czy laserowa

jaka drukarka atramentowa czy laserowa

Jak naprawić system Windows nie Genuine błąd w systemie Windows 7

"Ta kopia systemu Windows nie jest oryginalna, przejść do trybu online i rozwiązać teraz". Ten komunikat o błędzie pojawia się, gdy Microsoft uzna, że ??okna kopiowania jest podrobiony i nie prawdziwe. Można także spotkać ten komunikat o błędzie po pobraniu pewnej aktualizacji Microsoft.hodowla trzody Jeżeli jesteś pewien, że kopia oknach jest autentyczny, sprawdź podane poniżej szczegółowy, Windows 7 instrukcji obsługi i postępować zgodnie z instrukcjami, aby naprawić system Windows nie jest prawdziwy problem.

Instrukcje:

Najpierw upewnij się, że masz oryginalnej kopii systemu Windows 7 na komputerze. Jeśli zakupiono ważnego klucza licencyjnego i nadal nie jest w stanie go włączyć, użyj niżej wymienione rozwiązania.

Przywrócić komputer do wcześniejszego stanu i gotowe. Spowoduje to cofnąć zmiany, które spowodowały komputera z systemem Windows 7, aby spotkać ten komunikat o błędzie. Kliknij przycisk Start, a następnie wpisz "przywrócić" w polu Rozpocznij wyszukiwanie. Nacisnąć klawisz Enter, aby kontynuować. Jeśli zostanie wyświetlony monit, wpisz hasło administratora i kliknij Kontynuuj. Kliknij Wybierz inny punkt przywracania przycisk i wybierz czas, do którego chcesz komputer do remontu.

Jeśli zostanie wyświetlony monit, potwierdź akcję. Po zakończeniu i monit, ponownie uruchom komputer, aby pozwolić zmiany mają miejsce. Po załadowaniu komputer z powrotem do góry, nie będzie widać już prawdziwy alarm Windows. Jeśli niedawno zainstalowano nowe oprogramowanie sterownika (na drukarce lub router), które zostało odinstalowane podczas przywracania, należy ponownie zainstalować je z powrotem. Jeśli problem nie ustąpi, przejdź do następnego kroku.

Kliknij przycisk Start i przejdź do Panelu sterowania. Gdy w Panelu sterowania, kliknij Programy i funkcje, a następnie kliknij odnośnik Zainstalowane aktualizacje.

- autor artykułu