jaka drukarka do drukowania recept

Wytnij wysokość pokryć sama jak wysokość książki stron. Bądź długość podwójna szerokość strony książki plus grubość ułożone stronach.

Pokrywa będzie owinąć wokół książki w jednym kawałku podczas montażu.

Wydrukować na drukarce pokrywę

Introligatorstwo Jak - Putting It Together.

Umieścić pokrywę z tyłu, na krawędzi stołu. Nadruk na okładce powinien być wyłączony krawędzi i skierowane w dół. Leżał stos arkuszy na pokrywie z kręgosłupem lub tylnej krawędzi strony na krawędzi stołu. Pamiętaj, aby orientować strony tak pokrywa się zagiąć i być właściwą stroną do góry.

Przykryć stos stron z kawałka papieru woskowego od strony kręgosłupa.

Umieścić liniał wzdłuż kręgosłupa. Zacisnąć prostej krawędzi po obu maloves władysławowo stronach tej książki tak mocno, jak to możliwe, naciskając stos razem.

Rozprzestrzenianie się klej wzdłuż krawędzi stosu strona, która jest zaciśnięta w prostej krawędzi. Pracować kleju na krawędzie stron aż wszystkie arkusze są nasycone.

Gdy klej staje się lepka, złóż pokrywę do góry po drugiej stronie kręgosłupa. Pokrywa powinna być skierowana prosto w górę w tym momencie. Naciśnij pokrywę, po drugiej stronie kręgosłupa.

Introligatorstwo Jak - wykończeniowe

Po kleju dokładnie ustawić, zdjąć zaciski i prostą krawędź i odebrać książkę. Złożyć pokrywę na przedniej części książki i marszczyć szczelnie wzdłuż kręgosłupa. Pomaga umieścić gotową książkę pod ciężarem na kilka godzin, aby docisnąć pokrywę.

Usuń papier woskowy, który chronił przednią pokrywę.

Teraz masz stworzył własną książkę za pomocą prostego procesu wiązania książki. Jest o wiele więcej do rezerwacji wiążące.

Wieków rzemiosło, introligatorskie, jak wiedza może trwać czas życia studiów do opanowania.

Lee jest na emeryturze i mieszka w Denver. Wyprodukował wiele tomów w miękkiej okładce handlu stosowanie metod określonych w tym artykule.


- autor artykułu