jaka drukarka jest najtansza w utrzymaniu

jaka drukarka jest najtansza w utrzymaniu

Dlaczego moja drukarka nie drukuje HP

Moja drukarka HP nie drukuje, duh! Ale to było drukowanie pół godziny temu! Dlaczego nie drukuje teraz? Jeśli to, co przychodzi na myśl, gdy drukarka HP nagle przestaje drukować, ten artykuł jest dla Ciebie. Ponieważ jest oczywiste, że natychmiast podjąć działania, aby rozwiązać ten problem, ale jak usługi elektryczne poznań zrobisz to pytanie.https://nts-energy.pl/pompa-ciepla-powietrze-powietrze.html

Nie martw się, jak ten darmowy poradnik wsparcia HP pomoże w rozwiązywaniu problemów z drukarki HP i naprawić go w żadnym momencie. Przewodnik rozwiązywania problemów kompiluje zarówno przewodowych i drukarek sieciowych HP. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami w celu uniknięcia jego obliczu problemów drukarki HP.

Procedura:

Jeśli drukarka działa dobrze jakiś czas temu, ale nie teraz, sprawdź pojemniki z tuszem. Jeśli stały puste, albo napełniać je lub wymienić. Poza tym, ma miękką ściereczkę i wyczyścić tacę głowicy drukującej i systemu. Sprawdź też tacy papieru. Jeśli jest pusty, załaduj nowy stos papierów do niego. Po zakończeniu, sprawdzać, czy drukarka zaczęła drukować, czy nie.

Jeśli to nie rozwiąże problemu, należy sprawdzić, czy usługa Bufor wydruku pracuje czy nie. Aby to sprawdzić, kliknij przycisk Start i wskaż polecenie Uruchom. Kiedy w Run, wpisz „services.msc” w polu Otwórz, a następnie kliknij przycisk OK. Spowoduje to przejście do okna usługowej. Sprawdzić Bufor wydruku, kliknij prawym przyciskiem myszy na nim i wybierz Uruchom ponownie. Jeśli zostanie wyświetlony monit, potwierdź i uruchom ponownie komputer. Sprawdzać, czy drukarka powinna wydrukować w porządku teraz.

Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, należy sprawdzić, czy komputer jest drukowanie na prawą podajnika papieru, czy też nie. Otwórz okno Właściwości drukarki klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę drukarki. Spójrz na źródło wyboru podajnika.
medycyna naturalna poznań
– autor artykułu