jaka drukarka ze skanerem jest najlepsza

jaka drukarka ze skanerem jest najlepsza

Aby uniknąć tego rodzaju problemów, Microsoft Outlook, przekonfigurować swój program ochrony dodawania Outlook i Outlook dodatki do zaufanych stref. Jeśli ostatnio zainstalowany dodatek w (Microsoft lub innej firmy) Outlook i Outlook po czym przestał odpowiadać, wyłącz go. Sprawdź, czy Outlook rozpoczął pracę, czy nie. Jeśli tak, zaktualizować Outlook add-in z najnowszych aktualizacji i poprawek. Jeśli program Outlook nadal nie odpowiada, należy odinstalować dodatek-in i zainstalować inny lub podobny z innej firmy. Istnieje możliwość, że dany dodatek oprogramowanie nie zostało poprawnie napisane przez jego wydawcę.

Przypadek 3: ponadgabarytowych PST

jaka drukarka ze skanerem jest najlepsza

Microsoft Outlook jest przeznaczony do automatycznego archiwizowania wiadomości e-mail lub inne elementy. Archiwizacja pozwala zmniejszyć rozmiar skrzynki pocztowej i pozwala Microsoft Outlook do poprawnego działania. Ponieważ jest to proces archiwizacji zasobów wieprz, Outlook może przestać odpowiadać na skutek większych plików, w oczekiwaniu na zadania, takie jak e-maile, i programy, które działają równocześnie z nim. Podobny do archiwizacji, synchronizacja jest również procesem zasobów Hog. Aby uniknąć Microsoft Outlook z przestać odpowiadać. niech się zakończyć swoje oczekujących zadań.

Poza tym, nie rób więcej kliknięć i nie zacząć nowe zadania przed rozpoczęciem archiwizacji lub synchronizacji. Zbytnio wielkości pliku PST (plik, który przechowuje wszystkie dane programu Outlook) lub duża skrzynka może spowodować Outlook przestaje odpowiadać. Aby uniknąć tego problemu, archiwizowanie elementów skrzynki pocztowej regularnie. Usuń niepotrzebne pliki lub załączników, które są bezużyteczne dłużej. Dla ponadgabarytowych pliku pst, podzielić go na kilka małych plików .pst. Tak, utworzyć kilka małych plików .pst i podzielić danych programu Outlook do nich.
suplementy now foods
- autor artykułu