jaka rozdzielczosc drukarki laserowej

jaka rozdzielczosc drukarki laserowej

Jeśli kupujesz P90X Or Insanity Bezpośrednio Od beachbody, można płacić zbyt dużo pieniędzy

OK, może ostrzeżenie, aby nie kupować P90X, Insanity, czy każdy produkt z naszej beachbody była trochę mocne. Użyłem wielu swoich produktów, mieli dużo sukcesów z nimi, i myślą, że są świetne. Jeśli wybierasz się do zakupu jednego ze swoich programów treningowych, ja proponuję kupić go bezpośrednio z beachbody, ale nie przed podpisaniem się za darmo członkostwa w pierwszej kolejności. Oto kilka powodów, dlaczego.

Na początek dostaniesz taniej wysyłkę na zamówienie. Jeżeli zamówisz bezpośrednio z głównej strony internetowej beachbody lub zadzwonić pod numer telefonu 1-800 reklamowane na ich reklamy, trzeba będzie zapłacić $ 19.99 wysyłkę dla droższych programów jak P90X lub szaleństwa. Jeśli zarejestrujesz się za darmo członkostwa, a potem złożyć zamówienie, płacisz mniej niż połowa do wysyłki. Wolna członków zespołu beachbody jest dostępny dla każdego. Nie trzeba być klientem lub dokonać zakupu.

Oprócz tańszą wysyłkę, to Twój darmowy członków zespołu Beachbody obejmuje dostęp do WOWY SuperGym oraz codzienne gratisów nagroda, własny trener osobisty sukces, dostęp do wiadomości beachbody i płyt nośnych oraz beachbody cotygodniowy biuletyn e-mailowy.

Wreszcie Radzę nie kupować za pośrednictwem Craigslist lub Ebay. Wiem, że nie znają się nawzajem, ale uwierzcie mi na ten jeden. Jeżeli zamówisz program treningu z jednej z tych stron, być przygotowane do przyjmowania nielegalnej, nieautoryzowanej bootleg programu treningu. Dlaczego pytasz? Tylko Beachbody oraz Niezależne Trenerzy beachbody są upoważnieni do sprzedaży tych produktów i muszą to zrobić w pełnej wartości detalicznej. Przez większość czasu, co można znaleźć w Internecie są niskie jakości pirackich płyt DVD, które nie mają rozdziały dla łatwej nawigacji.

- autor artykułu