Innowacyjna funkcja HDAVI CONTROL

Elektronika, Energia sty 18, 2020
pilot na tle odpalonego telewizora

HDAVI Control stanowi jedną z ciekawszych funkcji, które występują w dziedzinie przede wszystkim kina domowego. Warto wspomnieć o niej z tego względu, że przynosi spore udogodnienie oraz daje więcej możliwości w zakresie użytkowania tego typu urządzenia. Warto zwrócić uwagę na kilka poniższych ciekawostek na ten temat. Więcej poniżej.

HDAVI Control jest to inteligentna opcja bazująca na wysokiej jakości dźwięku oraz solidnym obrazie. Jest to znakomity wariant dla każdego kto decyduje się na kino domowe, dlatego warto sprawdzić na instrukcji i opisie technicznym sprzętu, czy tego rodzaju opcja występuje w interesującym nas zestawie kina domowego, który wpadł nam w oko i nad kupnem którego się zastanawiamy. Czy nie jest to jednak zwykły bajer i kolejny sprytny trik marketingowy mający naciągnąć miłośników szeroko rozumianej elektroniki i zwolenników gadżeciarstwa? Otóż jak się okazuje, jest gigantyczna różnica między użytkowaniem kina domowego a kina domowego HDAVI Control.
Wystarczy jeden przycisk aby uruchomić zestaw kina domowego w tej opcji. Wszystkim posługujemy się z użyciem pilota. To nie tylko wygoda, ale i możliwość bezproblemowego ogarnięcia tej funkcji, bez przeszukiwania menu w ustawieniach kina itd. Nagrywarka w tym zestawie wyróżnia się efektywnością znacznie większą niż w standardowym kinie domowym. Poza tym, jest ona dużo prostsza do użycia nawet przez zwykłego niezorientowanego w elektronice użytkownika. Do tego, wystarczy kliknąć tryb odtwarzania w nagrywarce tu wspomnianej, aby przełączyć się na odtwarzanie automatyczne.

Przez